.

.

New
BBloop Печат ВРВНА ТАЈНА Авто-Мастило, Правоаголни. Ласерски Гравирани. ЦРВЕНА

BBloop Печат ВРВНА ТАЈНА Авто-Мастило, Правоаголни. Ласерски Гравирани. ЦРВЕНА

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Обем на продажба : 1pcs
Боја : Црна
Спецификации : зборот печат
Материјал : гума и Пластика
Употреба : канцеларија

Детали

Тип:
Авто-Мастило Печатење
Употреба:
Канцеларија
Бренд Име:
bbloop
Број На Модел На:
CUL-60100-9
Материјал:
Пластични
Производот:
BBloop Печат ВРВНА ТАЈНА Авто-Мастило, Правоаголни. Ласерски Гравирани.
Мастило Боја:
Црвена
Тип:
Печат
Потекло:
Кина
MOQ:
1 сет
ОЕМ:
прифатете
производство:
Кина
Употреба:
Office & Училиште
Пакет:
Печат*1, Мастило*1, Шарени Кутија*1
Свеж

Избор на клиенти