.

.

New
3pcs/многу Kawaii Гроздобер DIY Дрво, Гума Печат Поставите Дневник Декорација Scrapbooking Подарок за Статистика канцелариски & Училиште Материјали JJ0097

3pcs/многу Kawaii Гроздобер DIY Дрво, Гума Печат Поставите Дневник Декорација Scrapbooking Подарок за Статистика канцелариски

DEN 153.60

Стока
Достапно.

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.4 Превозот 1. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Повратни информации 1.3pcs/многу Kawaii DIY Дрво, Гума Печат во Собата за Дневник Декорација Scrapbooking деко Подарок за Статистика канцелариски & Училиште Материјали JJ0097 Пакет Големина : 9. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

Детали

боја:
Црвена, Розова, Кафе, Небото Сино
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
Печат
Бренд Име:
sankilochan
Тип:
Стандард Печат
Свеж

Избор на клиенти