.

.

New
KLJUYP Чипка Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 401

KLJUYP Чипка Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 401

DEN 123.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.


Големина : 14.5 *10см
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Детали

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
CS401
Тип:
ролери печат
Бренд Име:
KLJUYP
Материјал:
Силикони
Количина:
1sheet/многу
Големина:
14.5*10cm
Свеж

Избор на клиенти