.

.

New
Кориснички Photosensitive плоштадот 2x2cm Име печат за signet Лого/слика штембил, потпис печат DIY Бележник Декорација

Кориснички Photosensitive плоштадот 2x2cm Име печат за signet Лого/слика штембил, потпис печат DIY Бележник Декорација

DEN 613.92

Стока
Достапно.


Тоа е прилагодено!
Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат.
Големина на :
Марка : може да се appox 20x20mm
Печат : appox 30x30x60mm
мастило : портокалова,розова,црвена,кафе,зелена,сина,виолетова,црна,жолта
тоа може да се користи за 200 пати со мастило,по мастило надвор,можете да масло со себе.
граница : границата со или без граница
име : купувачот понуда
на пример :
мастило : црвена,граница : со граничните,име : Алис,style1
Печат шема :
Може исто така како овие : US$ 19.78 /set
САД$ 13.48 /set
САД$ 14.99 /set
САД$ 6.32 /парче
САД$ 10.99 /set
САД$ 0.94 /парче
САД$ 7.05 /set
САД$ 0.92 /парче

Детали

Употреба:
Персоналните Мотото
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти