.

.

New
YPP ЗАНАЕТ Гроздобер Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат листови

YPP ЗАНАЕТ Гроздобер Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат листови

DEN 185.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.5 cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Многу корисно за торта декорација/ - карта во донесувањето одлуки/ Scrapbooking! Само колективното тоа!
Пакување :
Плаќање :
1). Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни. Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1). Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци. Не поднесе спор по желба.

Детали

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
17101201
Бренд Име:
YPP занает
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Scrapbooking DIY занаети; Фото Албум
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
11*22.5cm
Свеж

Избор на клиенти