.

.

New
YPP ЗАНАЕТ Симпатична Панда Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат

YPP ЗАНАЕТ Симпатична Панда Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат

DEN 120.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.

Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.
Пакување :
Плаќање :
1).
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 11*16cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pc/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Превозот :
1).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.

Детали

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
YPP занает
Број На Модел На:
17102501
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
11*16cm
Свеж

Избор на клиенти