.

.

New
Airsoft Тактички Ловечка Пушка Пушка 5 Школки Задник Акции Школка Кертриџ Носителот Еластична Ткаенина Shotshell Муниција Превозникот

Airsoft Тактички Ловечка Пушка Пушка 5 Школки Задник Акции Школка Кертриџ Носителот Еластична Ткаенина Shotshell Муниција Превозникот

DEN 334.00
DEN 653.76

Стока
Достапно.

Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.5 см(ширина)
Тежина : 25g
Плаќање
Враќање
1. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.
Airsoft Тактички Ловечка Пушка Пушка 5 Школки Задник Акции Школка Кертриџ Носителот Еластична Ткаенина Shotshell Муниција Превозникот КАРАКТЕРИСТИКИ : Изградени со 600 D најлон материјал
На shotshell holster е дизајниран за брзо претовар на вашиот огнено оружје
Може да се вчита 5pcs куршуми Спецификации : Материјал : 600 D Најлон
Големина : 15cm (должина) x 9.

Детали

Број На Модел На:
Пушка Пушка 5 Школки
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Услуги:
OEM / ODM за клиенти
Свеж

Избор на клиенти