.

.

New
1 BUC 5.56 НАТО брза кафез Маг гума циклуси за airsoft пиштол M4 / 16 Списание Помогне 3 боја може да биде choosed

1 BUC 5.56 НАТО брза кафез Маг гума циклуси за airsoft пиштол M4 / 16 Списание Помогне 3 боја може да биде choosed

DEN 333.00
DEN 652.80

Стока
Достапно.

За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.56 НАТО брза кафез Маг гума циклуси за airsoft пиштол M4 / 16 Списание Помогне 3 боја може да биде choosed
Опис :
Ве молиме имајте во предвид бојата пред да купите цел
Постојат 3 вида на бојата на производот.

Детали

Број На Модел На:
За M4 5.56
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Гума
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Свеж

Избор на клиенти