.

.

New
Molle Двојно P90/UMP Списание Торбичка Тактички Molle Двојна Торбичка

Molle Двојно P90/UMP Списание Торбичка Тактички Molle Двојна Торбичка

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Секоја торбичка се одржи еден P90 или UMP списание. Ако не се добие објект од по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени со Висока густина најлон.
Следење на информации нормално ажурирања околу 7 дена, ако се грижите; ве молиме слободно контактирајте со нас.
Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Epack : 7-20 дена ( САД,КАНАДА, руската Федерација,Обединетото Кралство).
Велкро флип.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.
Превозот
Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
3) Некои објекти може да бидат скршени предизвикана од неправилна употреба, ние сме секогаш среќни да понуди било корисно поправка услуга.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Се разбира, можете да го испратите скршени предмети назад кон нас и ние ќе ви помогнат да ја решите ситуацијата и полнење разумен поправка такси. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.1%) можат да бидат оштетени за време на превозот.
Враќање :
1) Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата служба или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по
ќе добиете пакетот, можете да се вратат на производи за нас во оригиналниот пакет и ние ќе рефундирање на вашите пари откако ќе го добиете пакетот! (Превозот цена НЕ се враќа и треба да се одговорни за враќање превозот).

Детали

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
P90
Свеж

Избор на клиенти