.

.

New
TMC Депонија Торбичка Вистински PenCott прашина од ветерот носена MOLLE Виткање Депонија Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050655)

TMC Депонија Торбичка Вистински PenCott прашина од ветерот носена MOLLE Виткање Депонија Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050655)

DEN 816.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сликите се за повикување само. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Слика покаже :
Опис Информации :
TMC Депонија Торбичка Вистински Pen Cott прашина од ветерот носена MOLLE Виткање Депонија Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050655)
Опис : Бесплатен Превозот
Направени од Вистински САД направени 500 D Pen Cott прашина од ветерот носена Ткаенина & webbing
Бренд : TMC Спортска Опрема
ДРУГАРИ MOLLE платформа за прилог
Бесплатен Превозот
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не?т ум.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или e-mail за нас. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
За Нас :
-1.)
Контакт Со Нас На :
-1. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

Детали

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
TMC2305-СКОПЈЕ
Име:
MOLLE Виткање Депонија Торбичка
Материјал:
500D PenCott прашина од ветерот носена Ткаенина & webbing
Карактеристики:
Свитлива сад направи вистински ткаенини
Свеж

Избор на клиенти