.

.

New
TMC 27OZ MOLLE Хидратација Пакет Kryptek Typhon Маскирна Воена Тактичка Хидратација Пакет+Бесплатен превозот(SKU12050156)

TMC 27OZ MOLLE Хидратација Пакет Kryptek Typhon Маскирна Воена Тактичка Хидратација Пакет+Бесплатен превозот(SKU12050156)

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
-1.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
-1. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
За Нас :
-1. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Други Политики :
-1. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата. Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение.

Детали

Број На Модел На:
TMC2293-TYP
Материјал:
Најлон
Име:
27OZ MOLLE Хидратација Пакет Kryptek Typhon
Материјал:
500D најлон
Карактеристики:
со вода мочниот меур
Свеж

Избор на клиенти