.

.

New
34-40 Б В Чаша Мода Бремени Underwire Старечки Породилно Доењето Широки Ремени Градник

34-40 Б В Чаша Мода Бремени Underwire Старечки Породилно Доењето Широки Ремени Градник

DEN 170.00
DEN 207.84

Стока
Достапно.


Шаблон Тип : Лесна,Жица за слободни
Градник Стил : Бремена /Старечки Породилно Градник
Рака Тип : Заменлива Ремени
Затворање Тип : Назад Затворање, назад три реда три тока
Materail : Spandex,Памук
Куп Облик : 3/4 Чаша
Чаша Големина : Б,Ц
Боја : Голи, Виолетова, Розова
Жица : Жица за слободни
Големина : 75,80,85,90 (Бенд големина : 34,36,38,40 Првенство : Б,В)
Нето Тежина : (Приближно) 73-93g
Објектот содржи : 1*Породилно Хранење градник(не вклучени на кратко)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Детали

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Памук
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Бренд Име:
WEIXINBUY
Свеж

Избор на клиенти