.

.

New
34-40 Б В Чаша Мода Бремени Underwire Старечки Породилно Доењето Точки Чипка Градник

34-40 Б В Чаша Мода Бремени Underwire Старечки Породилно Доењето Точки Чипка Градник

DEN 197.00
DEN 240.48

Стока
Достапно.

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивното Следење Nmber, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Врз основа на досегашното искуство. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Детали

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
25
Материјал:
Модални,Памук,Бамбус Влакна
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
WEIXINBUY
Свеж

Избор на клиенти