.

.

New
Бесплатен Превозот 110pcs Мешани Круна Круни без o-ring Види Сосема Нов Часовници за Делови

Бесплатен Превозот 110pcs Мешани Круна Круни без o-ring Види Сосема Нов Часовници за Делови

DEN 948.00
DEN 998.40

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува : 110pcs на мешани круни
Сосема нов и во добра состојба
Произведено во Кина

Детали

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Тип:
Алатки
Бренд Име:
CHAINDA
Материјал:
Челик
Функција:
Види Движење Завртка
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Број На Модел На:
КУПАТИЛА.СИТЕ-18
Свеж

Избор на клиенти