.

.

New
11Pcs Цвеќиња, Растенија Градинарски Помине Уметност Нерѓосувачки Плоча Слика Печат Плочи DIY Нокти Печатење на Образец Плоча Алатка Пакет Стилови

11Pcs Цвеќиња, Растенија Градинарски Помине Уметност Нерѓосувачки Плоча Слика Печат Плочи DIY Нокти Печатење на Образец Плоча

DEN 564.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. За траен носат, се применуваат врвот грб малку и брзо
Модел : Морски животни/Маја/делфин/Желки/Морнарите &Морето за Едрење Тема Дизајни , повеќе детали се прикажани како слики
PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, се следи светлината/ contrass прилагодувања за ект, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!
Пакет Се Вклучени :
11 Pcs Помине Печат Плочи( 1 Pcs по Дизајн )
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1.
Состојба : Нова
Материјал : Челик
Дијаметар : Прибл. Брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн
5.
11 Pcs Цвеќиња, Растенија Градинарски Помине Уметност Нерѓосувачки Плоча Слика Печат Плочи DIY Нокти Печатење на Образец Плоча Алатка Пакет Стилови
Функција :
Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас. Печат на сликата на вашиот ноктите со gentel возен движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш
6. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена.

Детали

Бренд Име:
Mezerdoo
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
Дефиниција
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
230g
Големина:
12*6cm
Количина:
11Pcs/многу image плочи
Тип На Објект:
Дефиниција
Тип На Објект:
ноктите дефиниција
Шаблон Тип:
помине уметност печат
секоја големина:
12*6cm
печат за помине уметност:
Правоаголникот Помине Печат
Објектот Состојба:
Ноктите Печат Печат Плоча Помине Уметност Додатоци
Функција:
Ноктите DIY дизајн
Дефиниција:
ноктите печат плоча
дизајн:
Морски животни/Маја/делфин/Желки/Морнарите &Морето за Едрење Тема
Опис На Производот:
Sealife/Birds/дрвја/Геометрија/Божиќ /Вљубените
Треба:
Лак
Свеж

Избор на клиенти