.

.

New
Гроздобер Ретро Стил за Мажи Лудиот Коњ Вистински Cowhide Кожа Половината Хип Појас Пакет Fanny Телефон Пари Патна Торба 2034 2090

Гроздобер Ретро Стил за Мажи Лудиот Коњ Вистински Cowhide Кожа Половината Хип Појас Пакет Fanny Телефон Пари Патна Торба 2034

DEN 987.00
DEN 1161.12

Стока
Достапно.


Мала :
Голема :

Детали

Тип На Објект:
Половината Пакети
Објектот Должина:
17cm
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
Neweekend
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
2034
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Свеж

Избор на клиенти