.

.

New
PRAYGER 120pcs лесна контрола половината cinchers слабеење жените тело зграда shaper појас удобно стомак контрола заврши

PRAYGER 120pcs лесна контрола половината cinchers слабеење жените тело зграда shaper појас удобно стомак контрола заврши

DEN 25691.00
DEN 27330.72

Стока
Достапно.


6661
големина на :
XS-S одговараат за половината 52-65cm
M-L одговараат за половината 66-75см
XL-XXL одговараат за половината 76-84cm
XXXL одговараат за половината 85-97cm

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Памук,Spandex,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
305985
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти