.

.

New
Прилагодливи Рамо, Рака На Половината Тренер Вест Корсет Жените Патент Кука Тело Shaper Половината Cincher Стомак Контрола Слабеење Shapewear

Прилагодливи Рамо, Рака На Половината Тренер Вест Корсет Жените Патент Кука Тело Shaper Половината Cincher Стомак Контрола Слабеење

DEN 633.00
DEN 633.12

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
LC1026
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
MUKATU
половината тренер:
Корсет
Телото Shaper:
Половината Cincher
Shapewear:
половината тренер вест
слабеење корсет:
Патент Кука Тело Shaper
Прилагодливи Рамо, Рака На Половината Тренер:
shaper
Свеж

Избор на клиенти