.

.

New
882# бесплатен превозот памук леопард латекс гума 3 куки половината cincher жените слабеење shaperwear челик boned корсет

882 бесплатен превозот памук леопард латекс гума 3 куки половината cincher жените слабеење shaperwear челик boned корсет

DEN 524.00
DEN 748.32

Стока
Достапно.


Забелешка :
Половината е најважниот параметар
Ако не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме контактирајте ме. Ве молиме да го избере најдобриот големина од себе 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Тоа ќе биде грешка за 2-3cm од страна на прирачник за мерење

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
882
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Бренд Име:
BOOMYINGLAM
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Сина,Портокалова
Пол:
Женски
Поддршка материјал:
4 Челик Коски
Свеж

Избор на клиенти