.

.

New
Нова Мода Трендафил Цвеќе случај За Xiaomi Mi5 14 обрасци Посебни симпатична животно ans Ајфеловата Кули дизајн на корица За Xiaomi Mi 5

Нова Мода Трендафил Цвеќе случај За Xiaomi Mi5 14 обрасци Посебни симпатична животно ans Ајфеловата Кули дизајн на корица За

DEN 79.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.

1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.

Детали

Бренд Име:
WEVEYE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Производот:
моделот на телефонот случај за Xiaomi Mi5
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
Акции Време:
3-5 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
за xiaomi mi5
Свеж

Избор на клиенти