.

.

New
Луксузна Назад Мека TPU Случај за Леново P1 Случаи Мобилен Телефон Силиконска Маска За Леново Атмосфера P1 5.5 инчен Луксузни 3D Печатење Опфаќа

Луксузна Назад Мека TPU Случај за Леново P1 Случаи Мобилен Телефон Силиконска Маска За Леново Атмосфера P1 5.5 инчен Луксузни

DEN 85.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.5 инчен Луксузни 3 D Печатење Опфаќа
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Апстракт,Цитати & Пораки,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Големина:
For Lenovo Vibe P1
Карактеристики:
Луксузна Ретро Цвет Животински Модели Телефонот Назад Capa fundas маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за Леново Атмосфера P1
Материјал:
TPU
Потсети:
Не за Леново Атмосфера P1M
квалитет:
Највисокото Ниво
Состојба:
100% Сосема Нов
Тип:
Моден Ултра Тенок Филм Силикони Телефон Случаи
Свеж

Избор на клиенти