.

.

New
За Samsung Галакси А5( Година) A510 СТП Кожа Случај Стојат Функција Држачот на Enbossed Љубовник Магнетни Хибрид Флип Паричникот Случај

За Samsung Галакси А5( Година) A510 СТП Кожа Случај Стојат Функција Држачот на Enbossed Љубовник Магнетни Хибрид Флип Паричникот

DEN 264.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Samsung Галакси А5(2016 Година) A510 СТП Кожа Случај Стојат Функција Држачот на Enbossed Љубовник Магнетни Хибрид Флип Паричникот Случај

Детали

Материјал:
За Галакси А5 2016 Година
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Обична
Големина:
for Samsug Samsung carcaso portable Gakaxy Galaxy wonderful aksesuar G
Карактеристики:
за Samsung Samsun aksesuar csse Samusung Samasung ајакс случај Galaksi
Број На Модел На:
За Samsung Галакси А5(2016 Година) A510 A510F A5100 ;
Свеж

Избор на клиенти