.

.

New
100x 2.5 D 9H DIGNO RAFRE Калено Стакло Екран Заштитник за ау KYV36 екран стакло заштитни случај филм трговија на големо

100x 2.5 D 9H DIGNO RAFRE Калено Стакло Екран Заштитник за ау KYV36 екран стакло заштитни случај филм трговија на големо

DEN 7675.20

Стока
Достапно.

Ние не прифаќаме никакви враќа без известување однапред. - Најлесен Инсталација - отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред крај на инсталацијата,без да се грижиш за меурчиња,уживајте во вашиот екран ако тоа не е таму.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.
- Ако објектот е пронајден неисправни во 30 дена, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект од вашето враќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 KG ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот; Ако пакетот е над 2 KG купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Ве молиме ги споделите со нас, ако не сте задоволни со добивањето на објектот, ние ќе се потрудиме да ви даде најдобри решенија. Пакет се Вклучени : 100 компјутери * Пред Калено стакло филм За DIGNO RAFRE ау KYV36 100 компјутери * Алкохол Брис 100 компјутери * Микро влакна текстил објектот со мало пакет.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме!
П : јас сум и повторно продавачот, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Благодарам за вашите барања, Ако би сакал да се купи во голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена!
.

Детали

Материјал:
калено стакло
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
GARBOOJOY
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
или DIGNO rafre KYV36 ау KYOCERA
Компатибилен:
За DIGNO rafre KYV36 ау KYOCERA
Тип:
KYV36 калено стакло
Функција:
kyv36 АУ екран заштитник
Употреба:
Kyv36 екран заштитник стакло
Свеж

Избор на клиенти