.

.

New
360 целосна заштита шок-доказ TPU силикон Задниот Поклопец Случај за samsung галакси C5 про c5 2017 Телефон Fundas за c5 2017 случај 5.2

360 целосна заштита шок-доказ TPU силикон Задниот Поклопец Случај за samsung галакси C5 про c5 2017 Телефон Fundas за c5 2017

DEN 84.00
DEN 129.12

Стока
Достапно.

Направени од високо квалитетен Материјал
4. Т хенкс за вашиот разбере. Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и штета 6 . Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи , во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 100% Сосема Нов Случаи
3 . Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме., Улица, Град, Регион и Држава.360-степен на заштита шок-доказ TPU силикон Задниот Поклопец Случај за samsung галакси C5 про c5 2017 Телефон Fundas за c5 2017 случај
Карактеристики :
1. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата. Совршен Sillicone Задниот Капак на Телефонот Случај Одговара за Samsung галакси c5 про c5 2017 Информации :
1. W elcome за промет на големо . Моден дизајн, Лесен и Трајни 5 . Пакет ед со Opp Вреќа 2 . Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .

Детали

Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси C5
Големина:
5.2 inches
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Карактеристики:
Луксузна Печатени Мобилен Телефон Случаи Coque Fundas
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајни,Обична,Мат,Цитати & Пораки,Апстракт,Животно,Гроздобер,Бизнис,Транспарентен,Симпатична,Jewelled,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Половина завиткани Случај
Материјал:
мека tpu ;силиконски гел
Содржина:
Висок квалитет на слика Мека TPU Задниот Поклопец
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Компатибилен Модел:
за Samsung галакси C5 Pro / c5 2017
дизајн:
Бизнис,Artical, Секојдневен, Луксузни,Мода
Тип:
Монтиран Случај
Стил:
Модерната Домот Мода Фантазија Симпатична Кул Секојдневен Бизнис Случај
Трговија На Големо / Dropshipping :
Поддршка, во парк
Пудинг Гел Прекрасна Fundas:
Coque Capa Популарната
Свеж

Избор на клиенти