.

.

New
Оклоп Случај За Samsung Галакси J5 Година J510 J510x Тешки Хибридни Хард Пластика Гума Потпирачот Телефон Покрие Случај Coque(<

Оклоп Случај За Samsung Галакси J5 Година J510 J510x Тешки Хибридни Хард Пластика Гума Потпирачот Телефон Покрие Случај

DEN 252.00
DEN 315.84

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)
Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
Ако по 60 дена(Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нема Спор : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Оклоп Случај За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510x Тешки Хибридни Хард Пластика Гума Потпирачот Телефон Покрие Случај Coque(

Детали

Материјал:
За Галакси J510
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Големина:
for Samsun Sumsung Samsug Galaxi Gelaksi coque capa carcasa Cove
Место на Потекло:
За Тврда Пластика Гума Потпирачот Телефон Покрие Случај Coque(
is_customized:
For Hard Plastic Rubber Kickstand Phone Cover Case Coque(
Бродови Од:
Оклоп Случај За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510x Тешки
Број На Модел На:
Оклоп Случај За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510x Тешки,hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став
Карактеристики:
За Samsung Галакси J510 за Samsun Sumsung Samsug Galaxi Gelaksi
Најчестиот Вид:
За Samsung торба carcaso торба J5 2016 Година J510 J510x funda мобилен
Водоотпорен:
За Samsung торба caso случај Тешки Хибридни Хард Пластични bollmann) телефон
Димензии:
За Галакси J510 телефон мобилен телефон Гума Потпирачот etui торба
Инсталација:
За Галакси J510 покрие coque торба Телефон Покрие Случај Coque(< celular
дизајн:
Мат,Геометриски,Бизнис
Број На Модел На:
мобилен телефон силикони врховниот vente chaude capinhas celular positivo
Големина:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty shell para
Свеж

Избор на клиенти