.

.

New
9 Држачот на Mutil-Функција Паричникот Случај За iPhone 5 5S 5G прекривачот Кожа Фото Рамка Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај 2 во 1 Кафена

9 Држачот на Mutil-Функција Паричникот Случај За iPhone 5 5S 5G прекривачот Кожа Фото Рамка Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај 2 во

DEN 543.00
DEN 678.72

Стока
Достапно.

Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
9 Држачот на Mutil-Функција Паричникот Случај За i Phone 5 5 S 5 G прекривачот Кожа Фото Рамка + Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај 2 во 1 Кафена
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет Вистинска Кожа + Поклопецот Паричник
Pricise Дупка + Флип Стојат Телефон Случаи + Карта Носителот Фото Рамка+ Anti-Пропадна Нашите Предности >>
2 парчиња и повеќе , 3% off
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Внимание!!!
Руски Пријатели ве молиме оставете ги вашите име и презиме , бидејќи Логистика Политика
Вистински Производ Show (Прикажи)>>>
.

Детали

Материјал:
За iPhoen 5, За iPhoen 5S, За iPhoen SE
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 5
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
За iPhone iPhoen 5 За ipone iphon ihone ifon aifon јас
дизајн:
Животните
Употреба:
За iPhone телефон etui торба 9 Држачот на Mutil-Функција случај
осветлување:
За iPhone телефон мобилен случај Паричникот Случај За iPhone funda случај
Место на Потекло:
За iPhone маска ќелија случај 5 5S 5G прекривачот Кожа оклопи ајакс
Тип На Производ:
За iPhoen 5 случај ајакс насловната Фотографија Рамка Тешко за КОМПЈУТЕР, мобилен телефон
Тежина:
For iPhoen 5 bag ajax bag Back Case 2 in 1 Brown luxury celular
боја:
Црна Браун Бело, Зелено, Црвено како на слика шоу
Тежина:
Ultra Thin Ultra Light 50g
ОДГОВАРА ЗА:
За Apple iphone 5 5s 5g
Карактеристика 2:
Магнетни 2 во 1 Книга Екранот Покритие За Iphone5 5S 5G Флип Кожа Случај
функција 3:
ID Картичка Вметнување Парични Носителот Јасно Фото Рамка Случај За Iphone 5 5S 5G
карактеристика 4:
Луксузна Elegent Бизнис Лукс Мода Elegent
Карактеристика 5:
Логото Круг Coque Покритие за Apple Iphone 5 5S 5G Додатоци г-дин чудо
Случај Функција:
etui де movil barata За 6 6S Плус capinhas де celular wonde core
Маска Истрајност:
aifon etui capa назад корисна случај фокс 360 capinha став де celular
Број На Модел На:
За ipone iphon ihone ifon aifon јас телефон додатоци корисна случај
Свеж

Избор на клиенти