.

.

New
3D Сублимација случај покрие куќишта за samsung J7 Премиер on7 година DIY печатење на 3D покрие топлина притиснете трансфер 100pcs/Многу

3D Сублимација случај покрие куќишта за samsung J7 Премиер on7 година DIY печатење на 3D покрие топлина притиснете трансфер

DEN 5232.00

Стока
Достапно.


Сублимација телефон случај покрие куќишта за samsung J7 Премиер on7 2016 година 3 D покрие DIY печатење 100pcs/Многу
Ние исто така снабдување на 3 D мувла, Мувла Цена US$29

Детали

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нови
дизајн:
Сјајни
Функција:
Анти-удар
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
~
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
Bezna
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За J7 премиер on7 2016 година
За:
Сублимација случај покритие за J7 премиер on7 2016 година
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти