.

.

New
КОМПЈУТЕР Хард Ултра Тенок Телефон Покрие Случај За Леново Атмосфера, C A2020 шема животни Цвет покритие За Леново A2020 Случај Бесплатен превозот

КОМПЈУТЕР Хард Ултра Тенок Телефон Покрие Случај За Леново Атмосфера, C A2020 шема животни Цвет покритие За Леново A2020 Случај

DEN 79.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Телефонски број ќе биде прифатена.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. КОМПЈУТЕР Хард Ултра Тенок Телефон Покрие Случај За Леново Атмосфера, C A2020 шема животни Цвет покритие За Леново A2020 Случај Бесплатен превозот
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ . Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .

Детали

Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
WEVEYE
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Производот:
дизајн животински модел телефон случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
Акции Време:
3-5 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Превозот Цена:
Од страна на продавачот
Текстура:
тешко пластика
квалитет:
Убаво
DIY шема:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти