.

.

New
Zerosky 10PCS Транспарентен Случај За iPhone X Луксузни Ултра Тенок Кристално Јасно Гума Акрилик TPU Мека Случај За iPhone X Покрие торба

Zerosky 10PCS Транспарентен Случај За iPhone X Луксузни Ултра Тенок Кристално Јасно Гума Акрилик TPU Мека Случај За iPhone X

DEN 338.00
DEN 372.00

Стока
Достапно.


Zerosky 10 PCS Транспарентен Случај За i Phone X Луксузни Ултра Тенок Кристално Јасно Гума Акрилик TPU Мека Случај За i Phone X Покрие торба
Карактеристики : Материјал : Направен од Висок Квалитет на TPU Силикони Функција : Висок Транспарентен TPU, Мека Задниот Поклопец, Трајни, Совршено се вклопува Уредот Боја : Транспарентна Јасно Дебелина : 0.6 mm Функција : Заштита на Камерата + Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-Отпорни Пакет : 10pcs TPU Случај

Детали

Материјал:
TPU
Карактеристики:
Транспарентна
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Големина:
For iphone X
Бренд Име:
Zerosky
дизајн:
Транспарентна
Број На Модел На:
i8gqkC70826
Количина:
10 Компјутери
Свеж

Избор на клиенти