.

.

New
бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaudeLa

бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи

DEN 327.84

Стока
Достапно.


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaude La

Детали

Материјал:
За Галакси A3 2015
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Samsug Samusng carcasa Accessory Glaxy Samsu aksesuar CellPhone Sa
дизајн:
Метален
Карактеристики:
за Samsang Samsang мобилната Заштита Gakaxy Samusung Caso capinha Samu
Обликот:
за Samsang Samsuns csse estojo Galaksi Galaksi Симпатична capa Samsug
Тежина:
for Samsug Samusng carcasa Accessory Glaxy Samsu aksesuar CellPhone Sa
Инсталација:
за Samsang Samsuns csse estojo Galaksi Galaksi Симпатична capa Samsug
дизајн:
за Samsung Галакси A3 2015 Smsung Покриеност samsubg conchiglia celula
Водоотпорен:
за Samsang Samsuns csse estojo Galaksi Galaksi Симпатична capa Samsug
Број На Модел На:
за Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi fundas capinha etui kryty
Свеж

Избор на клиенти