.

.

New
9H 0.3 mm Ултра Тенок Премиум Калено Стакло за Meizu MX2 MX3 MX4 MX 4 ПРО MX5 MX 5PRO М1 М2 Забелешка Екран Заштитник Филм Guard

9H 0.3 mm Ултра Тенок Премиум Калено Стакло за Meizu MX2 MX3 MX4 MX 4 ПРО MX5 MX 5PRO М1 М2 Забелешка Екран Заштитник Филм Guard

DEN 157.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.

9 H 0.3 mm Ултра Тенок Премиум Калено Стакло за Meizu MX2 MX3 MX4 MX 4 ПРО MX5 MX 5 PRO М1 М2 Забелешка Екран Заштитник Филм Guard
Опис на производот : 1.9 H цврстина. 2. Анти-отпечатоци слој. 3. Незаменлива чувствителност на допир. 4. Отпорност и shatterproof. 5. HD оптички transmittance. 6. Лесна инсталација. 7. Ултра тенок, 0,3 mm, ултра издржливи. 8. Suitalbe за Meizu Телефон. Пакетот Вклучува : 1.1 компјутери Калено Стакло Филм Екран Заштитник на Предната страна. 2.1 парчиња Ткаенина за Чистење.

Детали

Компатибилен Бренд:
Meizu
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Meuzi Meize Mobile para Meilan Mezu balr para Meuzi Miezu
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Обична
Карактеристики:
за Meilan Meilan carcaso capinhas Mezi Meziu Покрие Симпатична Meizy Miezu
Пакет:
за Meize Mezu ајакс Мобилни Meizy Mizu coque hoesje Miezu Meilan
Употреба:
за Miezu Meize Покрие прекрасен Mezu Meizu movil мобилната Miezu Mezi
Бродови Од:
за Meizu Mezu случај hoesje Meilan Miezu прекрасен hoesje Mezu Meizy
Инсталација:
за Miezu Meizu etui случај Meuzu Meziu etui Caso Mezi Meuzu capa
Најчестиот Вид:
за Miezu Meize Покрие прекрасен Mezu Meizu movil мобилната Miezu Mezi
Модел 1:
За Meizu MX2 MX3 MX4 MX 4 ПРО MX5 MX 5 ПРО 5 6 Калено Стакло
Модел 2:
За Meizu М1 Забелешка 5.5 инчен М2 Забелешка 5.5 инчен Калено Стакло
Модел 3:
2.5 D 0.3 mm 9H Водоотпорен Анти-Отпечатоци
Модел 4:
Силна Пакет;1 buc Калено Стакло Филм Екран 1 Ткаенина за Чистење
Модел 5:
Ла venta де екранот стража Venda Quente pelicula де vidro vente chaude
Број На Модел На:
fundas coque etui capinhas де celular capa став ајакс telefoon hoesjes
Свеж

Избор на клиенти