.

.

New
Моден топла МЕКА TPU сликарство Покрие Случај За BQ BQS 5020 Штрајк DIY убава 10 Модели Дизајн Случаи За BQ BQS-5020 Штрајк

Моден топла МЕКА TPU сликарство Покрие Случај За BQ BQS 5020 Штрајк DIY убава 10 Модели Дизајн Случаи За BQ BQS-5020 Штрајк

DEN 79.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.

Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . На нашите продажба expenriences до сега, 0.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена . Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени . Моден топла МЕКА TPU сликарство Покрие Случај За BQ BQS 5020 Штрајк DIY убава 10 Модели Дизајн Случаи За BQ BQS-5020 Штрајк
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .

Детали

Бренд Име:
WEVEYE
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
bq
Производот:
дизајн разни шема телефон случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
25-65 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
За BQ BQS 5020 Штрајк
Свеж

Избор на клиенти