.

.

New
Ултра Кристално Јасно Транспарентен КОМПЈУТЕР Хард Назад Случај Покрие Школка за Sony Xperia XZ/XZ Премиум E5563

Ултра Кристално Јасно Транспарентен КОМПЈУТЕР Хард Назад Случај Покрие Школка за Sony Xperia XZ/XZ Премиум E5563

DEN 187.20

Стока
Достапно.

тим пред превозот !
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
А) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во помала вредност
Б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ултра Кристално Јасно Транспарентен Тешко Назад Случај Покрие Школка за Sony Xperia XZ/XZ Премиум E5563
ФОТО : СЛУЧАЈ ЗА Sony Xperia XZ Премиум E5563
Опис 10 0% Сосема Нов Производ, Трајни Производ Лесно да го вметнете и отстранете го вашиот Мобилен Телефон Достапни дупки за тастатурата, слушалки, полнач plug Одлична заштита Вашиот Мобилен Телефон (Заштита од dings, капки, гребење) Направи на Транспарентен на КОМПЈУТЕР материјал пакет :
1*тежок случај
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди.
*Секоја оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика докази, тогаш контактирајте со нас ПОБРЗО
*Вештачки штета не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
*Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
В) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail & Хонг Конг пост Воздух mail
Г) Бесплатен превозот за wholesales цел преку UPS ЕМС & DHL .

Детали

Материјал:
ЗА XZ Премија, ЗА XZ
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
kumonkey
Карактеристики:
транспарентен тежок случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Sony Xperia XZ/XZ Премиум E5563
Свеж

Избор на клиенти