.

.

New
DIY Шарени слика случај За Лета FS502 Cirrus 1 FS 502 Модни стилови МЕКА TPU Силикони модели Опфаќа За Лета Cirrus 1 FS502

DIY Шарени слика случај За Лета FS502 Cirrus 1 FS 502 Модни стилови МЕКА TPU Силикони модели Опфаќа За Лета Cirrus 1 FS502

DEN 107.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.

Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот .
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Телефонски број ќе биде прифатена. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот .

Детали

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
WEVEYE
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Производот:
моделот на телефонот случај за FS502
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
За Лета FS502 Cirrus 1
Модел:
За Лета Cirrus 1 FS502
Свеж

Избор на клиенти