.

.

New
OUDINI Случај За Huawei P10 Случај Автомобил Носителот Магнетни Вшмукување Заградата Прст Прстен Стојат Shockproof Покритие за Huawei P10 случај

OUDINI Случај За Huawei P10 Случај Автомобил Носителот Магнетни Вшмукување Заградата Прст Прстен Стојат Shockproof Покритие за

DEN 274.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.

com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на AIEXPRESS. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Тоа е нашата почести што го
задоволни со нашите предмети и услуги.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Нашите клиенти се приоритет. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
За случај
1 Материјал : PC + TPU
2 За Huawei p10 Случај
ОПИС
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате anyquestions. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Pleasenotify нас пред објавување на било какви негативни повратни информации.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.,Ltd
Прво на сите ,јас сум многу благодарен да ви за доверба нашата компанија andselecting нашите производи.
ПРЕВОЗОТ
1. Ви благодариме!
. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.

Детали

Материјал:
PC + TPU
Големина:
For Huawei P10 case
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Адсорпција,Со Прст Прстен,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
покаже личност Нечистотија-отпорни на Карбонски Влакна Удобно се чувствувам
Бренд Име:
oudini
Свеж

Избор на клиенти