.

.

New
3D TPU Меки Предмети за Funda Meizu М3 Note/Сина Шарм Note3 Случаи Покрие Мобилен Телефон Задниот Поклопец Заштитна Coque Силикон

3D TPU Меки Предмети за Funda Meizu М3 Note/Сина Шарм Note3 Случаи Покрие Мобилен Телефон Задниот Поклопец Заштитна Coque Силикон

DEN 82.00
DEN 120.96

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Имаме строга ОК и КК систем.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина.
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Случаи за Funda Meizu М3 Note/Сина Шарм Note3 Случаи Покрие TPU Мека Мобилен Телефон Задниот Поклопец Заштитна Coque Силикон
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети.

Детали

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Meizu
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел:
за Funda Meizu М3 Note/Сина Шарм Note3
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
Цртан филм,цвет
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти