.

.

New
Funda Симпатична жив песок Мека TPU Случај За iPhone 5C Coque Цртан филм Телефон Случај Carcasas Etui Ајакс Caso За iPhone 5C Deloque Estuche

Funda Симпатична жив песок Мека TPU Случај За iPhone 5C Coque Цртан филм Телефон Случај Carcasas Etui Ајакс Caso За iPhone 5C

DEN 264.00
DEN 318.24

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Funda Симпатична жив песок Мека TPU Случај За i Phone 5 C Coque Цртан филм Телефон Случај Carcasas Etui Ајакс Caso За i Phone 5 C Deloque Estuche

Детали

Материјал:
За iPhone 5C
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone5c
Големина:
for case celular shell coque shell funda CellPhone Coverage coque
дизајн:
еднорог
Карактеристики:
за случај celular школка coque школка funda Видиме Покриеност coque
Употреба:
за carcasa преносни Caso celular случај kryty Симпатична hoesje csse
is_customized:
for aksesuar csse Cell Accessory capinha wonderful aksesuar fundas fun
Димензии:
за да се Видиме телефон carcaso Заштита bollmann) телефон ајакс balr Назад cellula
Водоотпорен:
за carcasa преносни Caso celular случај kryty Симпатична hoesje csse
Големина:
for iPhone iPhone 5C Plastic wonderful cuero Tower Mobile positivo
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Свеж

Избор на клиенти