.

.

New
9H 0.3 mm Премиум Калено Стакло за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Компактен Мини М2 Аква C4 C5 L36H C Z L Екран Заштитник Pelicula

9H 0.3 mm Премиум Калено Стакло за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Компактен Мини М2 Аква C4 C5 L36H C Z L Екран Заштитник Pelicula

DEN 173.00
DEN 213.60

Стока
Достапно.


Нови 9 H 0.3 mm Премиум Калено Стакло за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Компактен M T2 М2 М4 Аква E3 E4 E4 G C3 C4 Екран Заштитник, Чувар
Избира и користи Јапонија увезени AGC стакло материјал и HARVES нанотехношка со одлична одбрана перформанси.
Тоа што поседува супер висока transmittance и висок враќање на оригиналната боја на екранот. Таа поддржува анти-отсјај слој за да се спречи сјајот деривати. Користи калено стакло, нејзината цврстина до 9 H; отпорно на гребење цвеќиња и blowout. На неговата површина се користи Нанометри тенок слој масло кое е анти-отпечаток, масло бришење отпор и ефикасно спречување и филтрирање ултравиолетови зраци. Тоа, исто така, ги спои глобалната напредни екран заштитник процес технологија. Неговата дебелина е само 0.33 мм со прецизна ЦПУ сечење технологија. Животната средина и силиконски слој; побрзо адсорпција и може да се користи по чистењето. Вклучува : 1 x Калено Стакло
1 X Брише

Детали

Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
L39H C6902 C6903 D6603 C6603 D5503 S50H D2303 D2305 D2306 E2303 E2333
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
За Sony Sony телефон случај L39H C6902 C6903 D6603 C6603 D5503
дизајн:
Ткаеше
Водоотпорен:
За Sony покрие etui случај 9H 0.3 mm Премиум Калено бранител на дрво
осветлување:
За Sony случај funda Стакло за телефон Sony Xperia Z1 случај styly
Место на Потекло:
За Sony покрие capa торба Z2 Z3 Z4 Z5 Компактен Мини capa capa
Пакет:
За Sony телефон случај телефон школка покрие М2 Аква C4 C5 L36H C Z L
пилот Серии Модел:
За Sony телефон случај покрие capa торба Екран Заштитник Pelicula
Модел 1:
Ла venta де За Sony Xperia T2 XM50h / СтилT3M50W Калено Стакло
Модел 2:
За Sony Xperia C3 / C4 / E3 / E4 / E4G Калено Стакло D2203 D2206
Модел 3:
За Sony Xperia М2 / М2 Аква / M4 / M4 Аква Калено Стакло D2302 D2303
Модел 4:
За Sony Xperia Z2 Калено Стакло L50 L50W C770x D6503 D6502 D650
Модел 5:
За Sony Xperia Z Калено Стакло L36H C6603 C6002
Модел 6:
За Sony Xperia L S36H / СП M35H / C S39H / M C1904 C1905
модел 7:
За Sony Xperia Z3 Калено Стакло D6603 D6643 D6653 D6616 D6633
модел 8:
За Sony Xperia Z4 Калено Стакло E6533/E6553/Z3X/Z3 Нео
Модел 0:
За Sony Xperia Z1 / Z1 Компактен Калено Стакло Honami C6906 C6903 L39h
Број На Модел На:
D6503 D6502 D650 L50W За Sony Xperia Двојна ајакс capa telefoon vendita
Свеж

Избор на клиенти