.

.

New
Проѕирна Тврда Пластика Покрие Цвет Пеперутка Насликани Случај За Samsung Galaxy S4 mini Бесплатен Превозот

Проѕирна Тврда Пластика Покрие Цвет Пеперутка Насликани Случај За Samsung Galaxy S4 mini Бесплатен Превозот

DEN 79.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Проѕирна Тврда Пластика Покрие Цвет Пеперутка Насликани Случај За Samsung Galaxy S4 mini Бесплатен Превозот
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени.
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .

Детали

Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Број На Модел На:
s4 mini
Бренд Име:
WEVEYE
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Производот:
моделот на телефонот случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
s4 mini
Свеж

Избор на клиенти