.

.

New
Плус Големина XS-3XL Сосема Нов машка Поло Маица со Висок Квалитет Мажите Краток Ракав Памук маица Марки на дресови Лето Mens поло Маици

Плус Големина XS-3XL Сосема Нов машка Поло Маица со Висок Квалитет Мажите Краток Ракав Памук маица Марки на дресови Лето Mens

DEN 280.00
DEN 412.32

Стока
Достапно.

За повеќето земји, ние брод преку кина пост воздух mail слободни 4. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ние зависи од клиентите задоволство да успее, Затоа позитивни повратни информации од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас ,ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Контакт 1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што најчесто прашање е да се одговори.Ако пратката е на пат,ве молиме почекајте повеќе трпеливо,затоа што превозот времето не е контрола од страна на нас, тоа е според поштата е на услуга,но ние може да се прошири време на испорака за вас.
Превозот 1. Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи 3. Повратни информации 1.Ако не е ,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или оставете порака за нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Тука е веб-сајт за да ги следи вашите пакет www.net се Врати и Наплата 1.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук Мешавини
Декорација:
Копче
Функција:
Дише
Бренд Име:
URSPORTTECH
Боја Стил:
Цврста
боја:
Whitpink, Црвена, Сива, Црна, Плитки Сина, Виолетова
Големина:
XS S M L XL XXL
Пол:
Унисекс
тип 2:
Поло кошула homme
тип 3:
цврсти поло маици
Материјал:
65%Памук, 35%Полиестер
is_customized:
yes,Send us Text or Photo by Message
Функција:
дише / анти-pilling / анти-навремено
Блузи Тип:
polos спортски дресови
Јака Тип:
Пак надолу Јака
Свеж

Избор на клиенти