.

.

New
3pcs/Многу 306080 3.7 V 1700mAh Полимер Li-ion Батерија За Воки токи DVD Градина осветлување DIY електроника

3pcs/Многу 306080 3.7 V 1700mAh Полимер Li-ion Батерија За Воки токи DVD Градина осветлување DIY електроника

DEN 1007.52

Стока
Достапно.


ние не сме одговорни за undelivered адреса.
Модел : ЕЛ - 306080
Димензија : Дебелина(± 0.7 V
Капацитет : 1700m Ah
Околу Тежина : 38g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 3 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
Следново е превозот време референца за некои земји. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.0×60 X80
Номиналниот Напон : 3.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)
3.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Детали

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Број На Модел На:
306080
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
3pcs/многу
Номиналниот Капацитет:
1700mAh
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Сопствени приклучоци:
10pcs може да се прилагоди
Циклус на животот:
500-600 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор:
1C Хеликоптер не е достапна
Температура на испуштање:
Негативни 10 степени~60degrees
Свеж

Избор на клиенти