.

.

New
3pcs/Многу 3.7 V 60mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За bluetooth слушалки mp3 /MP4 говорникот глувчето рекордер 271221

3pcs/Многу 3.7 V 60mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За bluetooth слушалки mp3 /MP4 говорникот глувчето рекордер 271221

DEN 719.52

Стока
Достапно.

7×12×21
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 60 m Ah
Околу Тежина : 2g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 3 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Модел : ЕЛ - 271221
Димензија : Дебелина(± 0.5)x Length(± 1)(mm)
2.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Детали

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Батеријата Број:
3
Број На Модел На:
271221
Свеж

Избор на клиенти