.

.

New
ПАЛО 2 парчиња Батерии/многу 6F22 006p 9V Ni-МЗ 300mAh Полнење Батерии за Камерата Играчки Далечински Контролер Бесплатен превозот

ПАЛО 2 парчиња Батерии/многу 6F22 006p 9V Ni-МЗ 300mAh Полнење Батерии за Камерата Играчки Далечински Контролер Бесплатен превозот

DEN 356.00
DEN 395.52

Стока
Достапно.

Батеријата Напон : 9 V 4.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Тип : Батерија 2.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 5, Висока температура на испуштање на перформанси. 3, Низок губење стапка на капацитетот на Батеријата. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе напишете "Подарок или Примерок" во -50/pc вредност цена на фактурата. Тежина : 30g Внимание : батеријата мора да биде ЦЕЛОСНО наполнета пред првата употреба.Царина треба да бидат платени од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина. 2, Силна задржуваат способноста на батеријата напон.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Капацитет : 300m Ah 3.Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина.Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи. Ако имате било какви сугестии, ве молиме оставете белешка во ред.Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време. Не Сепарација, истиснување,и влијание. Пакетот вклучува : 2 * 9v Ni-Мз 300mah Батерии
Пратката Важно : Бразил Клиенти, ве молиме оставете ги вашите CPF по поставена цел. Прифаќаме само враќање на стока по пошта, или ЕМС.

Детали

Номиналниот Напон:
9V
Големина:
9V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
2
Бренд Име:
ПАЛО
Број На Модел На:
9V-NIMH-300mah
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
300mAh
Употреба:
различни инструменти
Циклус на животот:
1800 пати
Тип:
NIMH Ниска-само празнење батерија
Тежина:
30g
Капацитет прилагодени:
300-900mA
Име:
ПАЛО NI-МЗ 9 V Батерии
Функција:
6F22 006p 9V Nimh 300mah Акумулатори
Сертификат:
CE, ROHS
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
300mAh
Свеж

Избор на клиенти