.

.

New
6pcs/многу Оригинални EAIEP 18650 3.7 V 2600mAh батерии LI-Ion Батерија ICR18650-26F безбедно батерии Индустриска употреба

6pcs/многу Оригинални EAIEP 18650 3.7 V 2600mAh батерии LI-Ion Батерија ICR18650-26F безбедно батерии Индустриска употреба

DEN 633.60

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
ICR18650-26
Батеријата Број:
6
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
EAIEP
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65MM
Замена На Батеријата:
No
Свеж

Избор на клиенти