.

.

New
NI-МЗ 14.4 V SC 3500mAh Батерија Робот Почиста Батеријата за Ecovacs CR120 Dibea Панда X500 X580

NI-МЗ 14.4 V SC 3500mAh Батерија Робот Почиста Батеријата за Ecovacs CR120 Dibea Панда X500 X580

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


NI-МЗ 14.4 V SC 3500m Ah Батерија Робот Почиста Батеријата за Ecovacs CR120 Dibea Панда X500 X580
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов Замена На Батеријата
Тип : НУ-МЗ Батеријата
Напон : 14.4 V
Капацитет : 3500m Ah
Компатибилни Модели :
Ecovacs Огледало CR120
Dibea X500 X580 KK8
Топло Забелешки :
1.Ве молиме ЦЕЛОСНО наполнета батеријата пред првата употреба.
2.Ако не се случува да го користите батеријата за еден месец или подолго, чувајте го на чисто, суво, ладно место, на оддалеченост од оган и вода.
3.Ве молиме да ја наполните повторно по долго чување . Како Ni-Cd/Ni-МЗ и Li-ion батерии ќе авто-празнење време на чување.
4.Не Сепарација, истиснување, и влијание.
Пакет содржина : 1 * 14.4 V SC 3500m Ah NI-МЗ батерија правосмукалка за Замена на батеријата

Детали

Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1pcs
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
LERRANC
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
3500MAH
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Број На Модел На:
14.4 V SC 3500mAh
Напон:
14.4 Volt
Батерија Тип:
правосмукалка батеријата
Компатибилен модел:
За Ecovacs Огледало CR120 Dibea X500 X580 KK8
Замена На Батеријата:
No
Свеж

Избор на клиенти