.

.

New
3.7 V 60mAh Полимер Li-ion Батерија За SP281320AB Fibit Полнење Smart хривнија 281320 301320

3.7 V 60mAh Полимер Li-ion Батерија За SP281320AB Fibit Полнење Smart хривнија 281320 301320

DEN 575.52

Стока
Достапно.


Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.5)x Length(± 1)(mm)
Номиналниот Напон : 3.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.7 V
Капацитет : 60 m Ah
Околу Тежина : 3g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.

Детали

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
301320
Свеж

Избор на клиенти