.

.

New
MasterFire 3PACK/МНОГУ Сосема Нов 9.6 V 1800mAh Ni-МЗ AA Батерија на Полнење Батерии Пакет Со Бесплатен Превозот Приклучоци

MasterFire 3PACK/МНОГУ Сосема Нов 9.6 V 1800mAh Ni-МЗ AA Батерија на Полнење Батерии Пакет Со Бесплатен Превозот Приклучоци

DEN 1642.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Батеријата Име : 9.6 V АА Ni-Мз Батерија
Капацитетот на батеријата : 1800m Ah
Батеријата Нормален Напон : 9.6 V
На Наполнетост на батеријата Напон : 12 V
Батеријата Големина на : 99.62*55.83*14.52(mm)
Потекло : Shenzhen(Кина Копното)
Погоден За : медицинскиот уред,за итни случаи уред,играчка автомобили,итн.

Детали

Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
MasterFire
Број На Модел На:
9.6 V 1800mAh
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Батеријата Број:
3
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти