.

.

New
DSTE U2937 П.Н.Е.-GMICP902937 USB Двојна Полнач за GMICP902937 Батерија за Garmin VIRB УЛТРА 30 Спортски Камера

DSTE U2937 П.Н.Е.-GMICP902937 USB Двојна Полнач за GMICP902937 Батерија за Garmin VIRB УЛТРА 30 Спортски Камера

DEN 383.52

Стока
Достапно.


Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Двојна батерија полнач
Полначот е Вовед :
Текст : 5 V-2 A(МИН)
Излез : 4.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите :
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте ние прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.5x2
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
За Garmin VIRB УЛТРА 30 : GMICP902937
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.

Детали

Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
No
Тип:
Електрични,USB
Број На Модел На:
П.Н.Е.-GMICP902937
Батеријата Број:
2
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Пакет:
Yes
Брзо полнење:
No
Свеж

Избор на клиенти