.

.

New
ЕУ/САД Plug автомобил-приклучок 12V Батерија Полнач 12V оловни Батерија Полнач 12V Мотоцикл Батерија Полнач 12V 6A bm 800

ЕУ/САД Plug автомобил-приклучок 12V Батерија Полнач 12V оловни Батерија Полнач 12V Мотоцикл Батерија Полнач 12V 6A bm 800

DEN 1032.00

Стока
Достапно.

Нашата цел е да бидете сигурни дека имате пријатно купување од нас,ако сакате да ја напушти која и негативни и неутрални повратни информации ,ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил прво . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Outpur кабел : 33cm
9. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Излезен Напон : 13. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Со нетрпение очекувам вашите Позитивни Повратни информации За Нашите 5 ѕвезди на Услуги.Време на полнење : 4~6hours( Не надминува 24hours continueous време на полнење )
10.Номинална Полнење Опсег : 12 V 28 AH-63 AH батеријата
4.ние ќе се реши наскоро и ќе ги задоволи решение.Екранот ќе стане врамени во Црвено со зелени цртички Кога батеријата е целосно наполнета, сите зелени црти ќе се активираат.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
Стандард
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
CA
екран:
Yes
Бренд Име:
Coopkony
Свеж

Избор на клиенти