.

.

New
Оригиналниот KSS150A KSS-150A KSS 150A CD Ласерски Пикап за DX-M100 N9 DCD-620

Оригиналниот KSS150A KSS-150A KSS 150A CD Ласерски Пикап за DX-M100 N9 DCD-620

DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети. Производ Портрет
Производ Ставка. Предмет : KSS-150 A Состојба : Нова Со механизам : Нема ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Ласерски диоди можат да бидат уништени од страна на статички електрицитет се врши од страна на телото. Ве молиме да биде спроведување на статички електрицитет мерки на заштита ако се врши поправка на периферна ласерска пикап. 1. Ласерски диоди околу активатори и периферни не може да се допре. 2. Не судете дали тоа е добро или лошо од ласерски диоди тестер, итн. (можете лесно може да го уништи тоа). 3. Лемење на железо треба да се користи за отстранување на заштита точка на ласерски диоди се препорачува да се некои мерки против статички електрицитет.

Детали

Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Број На Модел На:
KSS-150A
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти